• „PRAT”  JACEK DRĄŻKIEWICZ,
 • ul. Ogrodowa 1;  96-325 Radziejowice;   NIP: 838-164-28-79
 • Szybki kontakt: (22) 408 04 43;  48.733 70 50 70

10 DNI "EGZOTYCZNE WAKACJE ZIMĄ" wycieczka do Tajlandii i Kambodży, CENA FIRST MINUTE 6950 PLN (WIELKOŚĆ GRUPY - max 20 UCZESTNIKÓW)

Kraj: Tajlandia, Kambodża
Cena: 7999.00zł
PROMOCYJNA 6950.00zł
Hotel:
Wyżywienie: HB
Dojazd: Samolot
Wyjazd z: Warszawa
Terminy: 13.02 - 23.02 2020;
Pilot: Jacek Drążkiewicz
Trasa wycieczki:
Bangkok
Damnoensaduak
Kanchanaburi
Erewan
Siem Reap
Tonle Sap
Koh Chang
Pataya
Bangkok
„EGZOTYCZNE WAKACJE ZIMĄ – Tajlandia, Kambodża”      

w tym 1 z Cudów Świata, przejażdżka na grzbiecie słonia, pływający targ, plaża z białym piaskiem,  
4* gwiazdkowe hotele i wiele innych niezapomnianych wrażeń…

1 DZIEŃ WARSZAWA
Spotkanie uczestników na lotnisku Okęcie w Warszawie o godz 11:15 w hali odlotów terminal 2 (prawa strona przy schodach ruchomych, sektor E). Pilot z tabliczką WYCIECZKI Z NAMI. Przelot z przesiadką w jednym z portów europejskich lub azjatyckich (Moskawa, Helsinki, Frankfurt, Doha, Dubaj).

 
2 DZIEŃ BANGKOK (Tajlandia)
Przylot do Bangkoku około godziny 8.30 lokalnego czasu. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Przejazd do 4* hotelu (zakwaterowanie w przypadku wolnych pokoi), czas wolny na odpoczynek. W południe zwiedzanie Bangkoku: Świątynia Wat Po z posągiem leżącego Buddy (znajduje się tu największy w Bangkoku posąg Buddy 45 m długości!); Świątynia Szmaragdowego Buddy (najważniejsze sanktuarium religijne kraju); Pałac Królewski (historyczna siedziba królów Tajlandii) oraz wycieczka po kanałach Bangkoku w dzielnicy Thonburi (w czasie wycieczki można zobaczyć m.in. wiele malowniczych drewnianych domów zbudowanych na palach). Powrót do hotelu; wczesna obiadokolacja. Czas na odpoczynek. Dla osób chętnych wizyta w jednym z wielu salonów masażu położonych w pobliżu hotelu.


3 DZIEŃ KANCHANABURI(Tajlandia)
Ok. godz. 07:00 wykwaterowanie z hotelu. Wyjedziemy do miejscowości Samut Songkram, by zobaczyć bazar Maeklong. W samym środku bazaru znajdują się czynne tory kolejowe, po których cztery razy dziennie przejeżdża pociąg. Kupcy na czas przejazdu pociągu w pośpiechu zwijają swoje stoiska, by ponownie je rozłożyć, kiedy tylko pociąg przejedzie. Następnie pojedziemy do miejscowości Damnoensaduak, w której znajduje się słynny pływający targ. Można tu kupić owoce tropikalne, pamiątki, lokalne wyroby, a nawet zupę gotowaną na łodzi. O godz. 11:30 wyjazd do miejscowości   Kanchanaburi, położonej ok. 30 km od granicy z Birmą. Po przyjeździe zwiedzanie muzeum jeńców wojennych. Czas wolny za zdjęcia na słynnym moście na rzece Kwai. W południe odwiedzimy wioskę słoni, w której zaprosimy państwa na niezapomnianą przejażdżkę na słoniach.

Po południu zakwaterowanie i kolacja w hotelu Royal River Kwai Resort (4*);- http://www.royalriverkwairesort.com/

            

4 DZIEŃ EREVAN, BANGKOK (Tajlandia)
Po śniadaniu, w otoczeniu tropikalnej roślinności i budzącej się do życia natury, wykwaterowanie z hotelu. Następnie przejedziemy do Parku Narodowego Erawan, gdzie podczas swobodnego trekkingu podziwiać będziemy piękną, tropikalną roślinność. Dla chętnych możliwość kąpieli w krystalicznie czystych wodach malowniczego wodospadu, zaliczanego do najpiękniejszych wodospadów Tajlandii. Popołudniu powrót do Bangkoku. Zakwaterowanie w eleganckim Aetas Lumpini Hotel w Bangkoku (4+*); pokoje Deluxe – http://lumpini.aetashotels.com/. O godz. 19:30 zapraszamy na kolację na łodzi płynącej po rzece Chao Phraya. W czasie dwugodzinnego rejsu można podziwiać nocny Bangkok. Na łodzi gra zespół i jest miejsce do tańca. Po kolacji przejedziemy „tuk-tukami” (trójkołowe motoryksze) na Patpong – nocny rynek i „ulicę rozrywki”. Czas wolny na zakupy i zapoznanie się z życiem nocnym Bangkoku. Powrót do hotelu o godz. 23:30 lub później we własnym zakresie.

 

5 DZIEŃ SIEM REAP (Kambodża)

Transfer na lotnisko; przelot do miejscowości Siem Reap w Kambodży. Po przejściu kontroli paszportowej transfer do hotelu; Zakwaterowanie w 4* hotelu Somadevi Angkor Hotel w Siem Reap (4*); pokoje Superior - http://www.somadeviangkor.com/ w centrum miasta. Po południu wycieczka drewnianą łodzią po jeziorze Tonle Sap. Jest to największe jezioro Półwyspu Indochińskiego. U jego brzegów żyją ponad trzy miliony mieszkańców, z których ok. 90% zarabia na życie łowiąc ryby i w miarę możliwości trudniąc się rolnictwem. W czasie 2-godzinnego rejsu będziemy mieli szansę obserwować mieszkańców różnych wyznań i narodowości (Khmerów, Wietnamczyków, katolików i muzułmanów), żyjących w pływających wioskach u brzegów jeziora, mających tam swoje domy, szkoły, kaplice i całe gospodarstwa. Ten tradycyjny styl życia miejscowej ludności tylko w niewielkim stopniu zmienił się od czasu świetności imperium Khmerów. Wieczorem kolacja połączona z pokazem tradycyjnych khmerskich tańców.

 

6 DZIEŃ SIEM REAP (Kambodża)
Są na świecie „perły”, miejsca wyjątkowe, których nigdy się nie zapomina… Z całą pewnością należy do nich kompleks świątyń Angkor Wat. Zwiedzanie m.in. Południowej Bramy Angkor Thom, świątyń Bayon i Baphuon, Tarasów Słoni i Trędowatego Króla. Kolacja i nocleg w Siem Reap.

 
7 DZIEŃ KOH CHANG (Tajlandia)
Po wczesnym śniadaniu wyjedziemy na granicę z Tajlandią. Po przejściu kontroli paszportowej przejazd na wyspę Koh Chang. Jest to niezwykle malownicza wyspa, niemal w całości pokryta roślinnością tropikalną. Koh Chang jest częścią parku narodowego, obejmującego archipelag 52 wysp i wysepek. Wnętrze wyspy jest górzyste, trudno dostępne i niemal niezamieszkałe. Główne siedliska ludności i ośrodki turystyczne skoncentrowały się na najpiękniejszych plażach na zachodnim wybrzeżu. Do dzisiaj na Koh Changu jest niewiele hoteli, a te, które istnieją, mają niską zabudowę i wręcz toną w otoczeniu tropikalnej roślinności. „Stolicą” wyspy jest miejscowość Hat Sai Keo (w tłumaczeniu: „plaża białego pisku”). Po przybyciu na miejsce zakwaterowanie w hotelu Mercure Koh Chang Hideaway Resort (4*) - http://www.accorhotels.com/gb/hotel-8463-mercure-koh-chang-hideaway/index.shtml . Czas wolny na odpoczynek. Wieczorem kolacja w hotelu.

 
8 DZIEŃ KOH CHANG (Tajlandia)
Wypoczynek na wyspie Koh Chang. Obiadokolacja w hotelu.


9 DZIEŃ KOH CHANG, PATAYA (Tajlandia)

Śniadanie. Czas wolny do godziny 12.00. Następnie wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Patai - stolicy rozrywki i erotycznych uciech. Kolacja i nocleg w 4* hotelu Mercure Pattaya Ocean Resort w Pattayai (4*); pokoje Superior - http://www.mercure.com/gb/hotel-8889-mercure-pattaya-ocean-resort/events.shtml  lub podobnym. Wieczorem czas wolny, który warto przeznaczyć na wizytę w salonie masażu (naprawdę polecamy – tanio i dobrze!). 

10 DZIEŃ Warszawa (Polska)

Transfer na lotnisko, lot do Polski. Powrót do Warszawy około godziny 20.00.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Płatność: 30% w dniu podpisania umowy i 70% na 30 dni przed wylotem.      

 Cena zawiera:

 • lot (z obiadem) na trasie Warszawa-Bangkok, Bangkok Warszawa (z jedną przesiadką)
 • lot wewnętrzny na trasie Bangkok - Siem Reap w najbardziej renomowanych liniach lotniczych w Azji – Air Asia;
 • noclegi w luksusowych 4* hotelach w strategicznych lokalizacyjnie miejscach (pokoje 2-osobowe, dopłata do jedynki 1 000 PLN);
 • transport autokarami (busami) na terenie Tajlandii i Kambodży;
 • śniadania i 9 obiadokolacji w tym 2 uroczyste:

o    wieczorek kambodżański z muzyką i tańcami,

o    kolacja z muzyką podczas nocnego rejsu po Bangkoku,

 • podróż statkiem turystycznym po kanałach Bangkoku;
 • wycieczka łodzią po jeziorze Tonle Sap;
 • przejażdżkę na słoniachwzdłuż rzeki Kwai;
 • przejażdżka tuk-tukami po ulicach Bangkoku;
 • usługi lokalnych polskojęzycznych przewodników;
 • ubezpieczenie NNW i zdrowotne;
 • zestawy słuchawkowe na zawiedanie o zasięgu do 150 m.

 

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - około 100 USD;
 • ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które można wykupić wyłącznie w dniu podpisania umowy – 180 PLN;
 • wyrobienie wizy kambodżańskiej na granicy 30 USD (prosimy zabrać zdjęcie paszportowe!!! Obowiązek!!!);

 

Inne uwagi:

 • Obowiązek posiadania paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od dnia powrotu z wycieczki;
 • Bilety lotnicze są wykupione na konkretne osoby i nie ma możliwości ich podmiany (ich cena zmienia się w zależności od dnia wykupu dlatego zastrzegamy możliwość niewielkiej zmiany ceny przy wykupie wycieczki po 30.11.2018).