• „PRAT”  JACEK DRĄŻKIEWICZ,
  • ul. Ogrodowa 1;  96-325 Radziejowice;   NIP: 838-164-28-79
  • Szybki kontakt: (22) 408 04 43;  48.733 70 50 70

8 DNI - "BALI DLA ZAKOCHANYCH..." - PODRÓŻ POŚLUBNA (ROMANTYCZNY WYJAZD WE DWOJE..) CENA PROMOCYJNA - 6999 PLN

Kraj: Indonezja
Cena: 7999.00zł
PROMOCYJNA 6999.00zł
Hotel:
Wyżywienie: HB
Dojazd: Samolot
Wyjazd z: do uzgodnienia
Terminy:
Pilot:
Trasa wycieczki:
Bali
TERMIN WYJAZDU: do uzgodnienia

Dzień 1.
Wylot z Polski.

Dzień 2.
Przylot na Bali popołudniu/wieczorem. Uroczyste przywitanie na lotnisku – Balijki w tradycyjnych strojach, girlandy z frangipani. Przejazd do 5* hotelu Intercontinental. Zakwaterowanie i drink powitalny. Kolacja w hotelu. Na nowożeńców będzie czekał upominek w pokoju hotelowym... (m.in butelka wina...)

Dzień 3.
Relaks Czas wolny. Odpoczynek po długiej podróży. SPA w Hotelu AYANA:
Największe na świecie Jacuzzi to niezapomniana chwila na Bali, 650m2 oceanicznej wody pompowanej na ponad 100m n.p.m. podgrzanej do trzech różnych temperatur zapewni kompleksowy masaż całego ciała biczami wodnymi, który trwa 2,5godziny. Wspaniały relax i niezapomnianie chwile w SPA uznanym za nr 1 na świecie. Kolacja na plaży w Jimbaran.

Dzień 4.
Kintamani Zwiedanei Bali. Wyrób Batiku - Świątynia Tirta Empul – plantacja kawy – wulkan Batur – Małpi Las w Ubud Wyjazd ok. 8:00-8:30. Przejazd do wioski Batubulan, gdzie lokalni rzemieślnicy trudnią się wyrobem batiku. Kolejna atrakcja to jednocześnie miejsce kultu dla Balijczyków - świątynia Tirta Empul z X wieku, na terenie której wybija źródło świętej wody. W poszukiwaniu błogosławieństwa i odpuszczenia grzechów mieszkańcy podróżują tu z całej wyspy. Każdy chętny będzie mógł uczestniczyć w puryfikacji. Teraz czas na poznanie tajemniczego Luwaka – zwierzę odpowiedzialne za unikalną i jedną z najdroższych kaw świata. Udamy się na pokazową plantację, gdzie poznamy Cywetę (Luwak), który zjada owoce kawowca, nie trawiąc jego nasion a jedynie miąższ. Po nadtrawieniu przez enzymy i lekkim sfermentowaniu przez bakterie produkujące kwas mlekowy ziarna przechodzą przez przewód pokarmowy i są wydalane Po relaksie i wypróbowaniu słynnej kawy przejedziemy do wioski Kintamani położonej na skraju kaldery wulkanu Batur (1710 m). Wulkan wciąż jest aktywny. Ostani raz do erupcji doszło w 1968 r. Do dziś widać ślady po tym wydarzeniu - w dolinie nadal są pozostałości wypalonej lawy. Z wioski rozciąga się widok na Batur oraz sąsiadujące z nim jezioro o takiej samej nazwie. Jest to największe jezioro na Bali. Lunch z widokiem na wulkan. Bufet z dużym wyborem dań kuchni indonezyjskiej - zupy, dania głowne, przekąski, desery oraz kawa i herbata. Po wrażeniach na wysokości zjedziemy do wioski Ubud – centrum balijskiej sztuki oraz domu makaków, które zamieszkały las w środkowej części miasta. Odwiedzimy małpi gaj. Powrót do hotelu ok. 18:30.

Dzień 5.
Czas wolny, rafting lub park Słoni Czas wolny.
Ewentualnie: RAFTING : Spływ rzeką Ayung położoną w okolicach Ubud. Niezapomniane wrażenia i widoki. Świetna zabawa dla każdego! lub PARK SŁONI:

Dzień 6.
Czas wolny.
Ewentualnie wycieczka Jeep’ami w głąb wyspy. Dziś czeka nas prawdziwa przygoda. Dziesięć samochodów terenowych Land Rover oraz Land Cruiser i wioski, pola ryżowe oraz lasy deszczowe… Wyruszymy z hotelu po śniadaniu około godziny 8:00. Bocznymi drogami z dala od ruchliwych ulic. Pierwszym przystankiem będą naturalne kamieniołomy, gdzie od pokoleń ludzie wycinają kamienie z wyschniętej rzeki. Rodzina balijska pokaże nam skarby otaczającego ich lasu tropikalnego – kakaowiec, mangostan, kawa, papaja. Po degustacji kawy i przysmaków krótki trekking po okolicznych polach ryżowych. Kawalkada ruszy dalej w stronę wpisanych na listę UNESCO tarasów ryżowych Jatiluwih. Czekają nas jedne z najpiekniejszych widoków na Bali, a następnie obiad w bambusowej restauracji otoczonej tropikalnym lasem. Pyszne balijskie potrawy podane w formie bufetu. Do obiadu wino i piwo. Po obiedzie odwiedzimy świątynię Batukaru położoną u stop wulkanu. Jest to jedna z dziewięciu świątyń kayangan jagat, czyli tych które mają chronić Bali przed złymi mocami. Powrót do hotelu ok. 18:00.

Dzień 7.
Po śniadaniu relaks na plaży lub basenie. Czas na dokupienie pamiątek. Popołudniu przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

Dzień 8.
Przylot do Polski.

Cena zawiera:
- 5 noclegów w pokoju typu double Singaraja Room w hotelu Intercontinental
- kolacja I dania pobytu w hotelu
- Transfer lotnisko-hotel-lotnisko
- Powitanie na lotnisku, balijki w strojach tradycyjnych i girlandy z kwiatków
- Kosz dla nowożeńców
- Pakiet SPA w Ayana (Aquatonic) oraz
- Romantyczna kolacja na plaży w Jimbaran (owoce morza) + butelka wina.
- Wycieczka całodniowa Kintamani
- Opieka polskojęzycznego rezydenta (nie mieszka w hotelu, ale towarzyszy Państwu na transferach, podczas wycieczki Kintamani i jest do dyspozycji w sytuacjach awaryjnych)

TERMIN WYLOTU do uzgodnienia

UWAGA:

W wysokim sezonie (High Season) 1.07 – 15.09 dopłata do pokoju: 30 USD za 1 nocleg

W okresie 24.12-05.01 dopłata do pokoju: 120 USD za 1 nocleg

Cena nie zawiera:

Atrakcji i wycieczek fakultatywnych:
- Rafting 75 USD/osoba
- Park Słoni (przejażdżka i lunch) 90 USD/osoba
- Wycieczka Jeep’ami 125 USD/osoba

Przelotów
: ceny zależne od terminu i dnia zakupu biletów (im bliżej wylotu tym zazwycaj drożej), około 3200-4000 PLN