• „PRAT”  JACEK DRĄŻKIEWICZ,
 • ul. Ogrodowa 1;  96-325 Radziejowice;   NIP: 838-164-28-79
 • Szybki kontakt: (22) 408 04 43;  48.733 70 50 70

"WYCIECZKA ZE WSCHODNIM TEMPERAMENTEM" wycieczka do Gruzji, CENA FIRST MINUT 5100 PLN (WIELKOŚĆ GRUPY - max 20 UCZESTNIKÓW)

Kraj: Gruzja
Cena: 5999.00zł
PROMOCYJNA 5200.00zł
Hotel:
Wyżywienie: FB
Dojazd: Samolot
Wyjazd z: Warszawa
Terminy: 08.06 - 17.06 2018;
Pilot: Jacek Drążkiewicz
Trasa wycieczki:

TERMIN: 8-17.06.2018

w tym m.in. unikatowe kościoły z VI-XII wieku, spektakularne krajobrazy wysokiego Kaukazu, dobre wino i zabawa oraz wypoczynek w słynnym Batumi...

 
1 DZIEŃ  WARSZAWA

Spotkanie uczestników na lotnisku Okęcie w Warszawie o godz. 20:20 w hali odlotów terminal 2 (prawa strona przy schodach ruchomych, sektor E). Pilot z tabliczką WYCIECZKI Z NAMI.

 

2 DZIEŃ  TBILISI,

Poranny przylot do Tbilisi. Śniadanie. Następnie zakwaterowanie w 3* hotelu.  Czas na wypoczynek. Spacer po centrum Tbilisi - świątynia Metechi z XII w., gruzińsko-prawosławna katedra Sioni z VI wieku,  parlament i wiele innych atrakcji tego niesamowitego miasta. Około godziny 16.30 obiadokolacja.  Wieczorem dla chętnych możliwość skorzystania ztradycyjnych łaźni siarkowych, mieszczących się w piwnicach o orientalnej architekturze (płatne dodatkowo - około 15 EUR).

 

 3 DZIEŃ  MTSKHETA, ANANURI, GUDAURI

Przejazd do Mtskheta, jednego z najstarszych miast kraju, które dawniej było stolicą królestwa gruzińskiego, a obecnie funkcjonuje jako religijny ośrodek Gruzji. W planach m.in. zwiedzanie monastyru Jvari z VI wieku oraz katedry Svetiskhoveli z XI wieku. Po spacerze odrestaurowanymi uliczkami miastaczas wolny. Przejazd słynną Drogą Wojenną do Gudauri położonego na wysokości 2200 m n.p.m słynnego kurortu i ośrodku narciarskiego. Po drodze zwiedzanie Ananuri – XVI wiecznej twierdzy leżącej nad rzeką Aragwi. Drogę urozmaicać będą malownicze tereny Gruzji otoczone skalistymi szczytami Wielkiego Kaukazu. Zakwaterowanie w 4* hotelu, czas wolny na korzystanie z basenu lub spacery. Kolacja w hotelu.

 

4 DZIEŃ  KAZBEGI, GUDAURI

 Poranny przejazd do charakterystycznego dla tego kraju Kazbegi (Stepancminda).  Po przeprawie przez szczyty gór bezpośrednio do zabytkowego kościoła Gergeti na wysokość 2170 m n.p.m. dowiozą nas samochody terenowe. Lunch. Jeep safari po okolicznych wioskach w Wysokim Kaukazie. Powrót do hotelu na kolację.

 
5 DZIEŃ, GORI, UPLISTSIKHE, KUTAISI

Po śniadaniu przejazd do Gori, zapamiętane jako miasto, w którym urodził się i dorastał Józef Stalin. Dla chętnych zwiedzanie bogatego w eksponaty muzeum Stalina (na jego terenie stoi rodzinny dom Stalina i pociąg w którym przemieszczał cały Związek Radziecki). Lunch. Następnie wycieczka do starożytnego miasta skalnego z VII w. p.n.e.–Uplistsikhe. Nocleg w uzdrowisku Tskaltubo w 3* hotelu Tskaltubo SPA Resort. Kolacja i pokaz folklorystyczny.

 

6 DZIEŃ GELATI, PROMETHEUS CAVES, KUTAISI, BATUMI

Dzień rozpoczynamy zwiedzaniem wzniesionego na początku XII w. klasztoru Gelati. Następnie przejazd do tzw. Jaskiń Prometeusza z intrygującymi formacjami skalnymi. Lunch.

Zwiedzanie kanionu Martvili i pięknych zakątków okolic Kutaisi, gdzie będziemy uczestniczyć w raftingu (prosimy zabrać stroje kąpielowe). Następnie zwiedzanie katedry Bagrati w Kutaisi (lista UNESCO).

7 DZIEŃ BATUMI

Przejazd do Batumi. Zakwaterowanie w 4* hotelu nad morzem. Zwiedzanie miasta. Wizyta w ogrodzie botanicznym. Kolacja z muzyką i winem.

 

  8 DZIEŃ BATUMI

Wypoczynek w hotelu. Czas na zakupy i indywidualne zwiedzanie miasta. Wieczorem kolacja w hotelu.

 

9 DZIEŃ  BATUMI, BORJOMI, TBILISI

Przejazd do Borjomi, miasta znanego z mineralnych źródeł i słynnej wody Borjomi. Spacer po parku zdrojowym. Uzdrowisko jest malowniczo położone w wąwozie rzeki, po obu stronach wznoszą się wysokie skały. Głównym deptakiem z eleganckimi pensjonatami, sklepami i restauracjami spacerują tłumy turystów i kuracjuszy. Lunch. Przyjazd do Tbilisi. Zakwaterowanie w 3* hotelu. Wieczorem pożegnalna kolacja z muzyką i winem.

 

10  DZIEŃ  TBILISI

Przejazd na lotnisko. Lot do Polski o godzinie 05.00. Około 07.00 lądowanie w Warszawie (Okęcie).


 

 

CENA RYNKOWA 5900 PLN   

CENA PROMOCYJNA NASZEGO BIURA:    5100 PLN

(kalkulacja na grupę minimum 14 uczestników max  20 uczestników),  

Płatność: 30% w dniu podpisania umowy i 70% na 30 dni przed wylotem.

 

Cena zawiera:

 • noclegi w komfortowych 3* i 4* hotelach  (pokoje 2-osobowe lub 3-osobowe, dopłata do jedynki 700 PLN);
 • lot bezpośredni liniami rejsowymi LOT na trasie Warszawa-Tbilisi, Tbilisi -Warszawa;
 • transport autokarem(lub busem) na terenie Gruzji + dojazd do monastyru w Kazbegi jeepami;
 • śniadania i obiadokolacje w tym dwie z muzyką i winem  +  4 lunche,
 • rafting w kanionie Mertvili;
 • pokaz folklorystyczny w Tskaltubo;
 • usługi lokalnych przewodników;
 • opieka pilota;
 • zestawy słuchawkowe na zwiedzanie;
 • ubezpieczenie NNW i zdrowotne;

 

Cena nie zawiera:

 - biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - około 40 USD;

 

 

UWAGA:

Bilety lotnicze są wykupione na konkretne osoby i nie ma możliwości ich podmiany (ich cena zmienia się w zależności od dnia wykupu dlatego zastrzegamy możliwość niewielkiej zmiany ceny przy wykupie wycieczki po 30.09.2018). Zachęcamy jednocześnie do wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (135 PLN).