• „PRAT”  JACEK DRĄŻKIEWICZ,
  • ul. Ogrodowa 1;  96-325 Radziejowice;   NIP: 838-164-28-79
  • Szybki kontakt: (22) 408 04 43;  48.733 70 50 70

Przewodnik turystyczny

Kraje

Artykuły

Republika Czeska - na narty do sąsiadów

Republika Czeska – mnóstwo nowości w nadchodzącym sezonie zimowym! W nadchodzącym sezonie zimowym w Czechach na narciarzy czeka mnóstwo nowości.

Pilot 2010 !!!

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze Jackowi Stasińskiemu zajęcia pierwszego miejsca w konkursie „PILOT ROKU 2010”. Szczegóły dotyczące konkursu przedstawia poniższy artykuł

Czy leci z nami pilot ?

Oto pytanie, jakie stawia sobie każdy turysta wybierający się w daleką trasę. Tour leader , jak nazywają naszego pilota w świecie, rozdaje klucze do pokoju 

Jest z nami przewodnik?

Przewodnicy lokalni, czyli gajdy, są bardziej lub mniej oddani grupie, lepiej lub gorzej wykształceni, potrafią wciągnąć w swą opowieść lub szczegółami zanudzić na śmierć.

Wielkanoc po grecku

Jeśli chcemy zobaczyć, jak w Grecji obchodzi się Wielkanoc, wybierzmy się na zachwycającą pięknem przyrody i zabytkami wyspę Korfu.

Nie leż na plaży w Agadirze!

Ciepłe wody oceanu, duże piaszczyste plaże, szeroka promenada (pięknie podświetlona nocą)… mimo tych wszystkich udogodnień, naprawdę szkoda cały czas pobytu w marokańskim Agadirze przeznaczyć na bierny wypoczynek.

Weekend z historią i przyrodą w gminie Radziejowice

Weekend z historią i przyrodą w gminie Radziejowice
Malowniczo położona gmina Radziejowice ma naprawdę wiele do zaoferowania turystom i odwiedzającym.

Czeska Praga w krzywym zwierciadle

Czeska Praga postrzegana jest zazwyczaj jako skarbnica zabytków wszelkich epok i stylów. Jednak wędrując przez Pragę napotkać możemy także wiele współczesnych rzeźb, które pozwolą nam zrozumieć mentalność Czechów i dystans jaki potrafią zachować wobec tego, co dzieje się wokół nich.